Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// PROGRAM DO OBSŁUGI SPA

Jedyny system, którego potrzebujesz w swoim hotelowym SPA

Oprogramowanie zawiera szereg funkcji, które umożliwią płynne i efektywne zarządzanie
salonem oraz zapewnią gościom udogodnienia i doskonałe doświadczenia.

// OPROGRAMOWANIE DLA SPA

Zaawansowany system
do obsługi SPA

Dzięki udogodnieniom oferowanym przez izzyHotel, salony SPA mogą skutecznie zarządzać swoimi usługami, przyciągając nowych klientów i zapewniając tym stałym czy powracającym szczególne benefity. Jeśli chcesz optymalizować swoje działania, pamiętaj, że dobre oprogramowanie, takie jak izzyHotel, umożliwia efektywny proces rezerwacji, sprawną organizację pracy, a także budowanie lojalności klientów.

Zarządzanie rezerwacjami

Goście mają możliwość wyboru preferowanego terminu, rodzaju zabiegu oraz terapeuty, który najbardziej odpowiada ich potrzebom, a wszystkie te informacje są udostępnianie Twoim pracownikom, co zapobiega ewentualnym pomyłkom. Graficzne przedstawienie rezerwacji i przejrzysty kalendarz przyspieszają i ułatwiają pracę personelu – zarówno przy tworzeniu rezerwacji, jak i przyjmowaniu gości na miejscu.

Poznaj ofertę dla Ciebie

Zarządzanie
rezerwacjami

Zarządzanie<br> rezerwacjami

Zarządzanie gospodarką magazynową

W module SPA masz możliwość stałego monitorowania stanów magazynowych - dostępności kosmetyków, ręczników i innych materiałów potrzebnych do wykonywania zabiegów. Dzięki temu masz kontrolę nad zużyciem oraz dostęp do danych analitycznych, aby podejmować trafne decyzje biznesowe.

Przetestuj moduł SPA

Zarządzanie gospodarką magazynową

Zarządzanie gospodarką magazynową

Rezerwacje wewnętrzne
i zewnętrzne

Moduł SPA ma dostęp do danych gości hotelowych, co oznacza, że system może automatycznie łączyć rachunki za usługi hotelowe z rachunkami ze SPA. Możesz również korzystać z modułu niezależnie od hotelu i dokonywać rezerwacji oraz wpisywać do grafiku klientów, którzy nie są gośćmi hotelowymi.

Porozmawiajmy o szczegółach

Rezerwacje wewnętrzne
i zewnętrzne

Rezerwacje wewnętrzne <br>i zewnętrzne
// PROGRAM DO OBSŁUGI SALONU SPA

Najważniejsze funkcje, które przydadzą się w Twoim SPA

Z łatwością stwórz idealny dzień SPA dla każdego klienta dzięki modułowi SPA w izzyHotel

Dopasuj moduł do swoich potrzeb

Możliwość konfiguracji programu skrojonego doskonale na wymiar Twojego SPA: moduł oferuje opcje definiowania liczby gabinetów, zabiegów i pracowników.

Twórz grafiki dla pracowników

Proste uzupełnianie grafików pracy, dzięki któremu nie będziesz się martwić, czy każda zmiana jest odpowiednio rozplanowana.

Ustaw przejrzysty grafik zabiegów

Klarowny grafik umożliwiający rezerwację wszystkich usług i zabiegów bezpośrednio z jego poziomu, bez konieczności przeklikiwania się między kilkoma oknami.

Kontroluj stany magazynowe

Program do obsługi salonu SPA daje dostęp do regularnego sprawdzania stanów magazynowych, aby lepiej radzić sobie z zarządzaniem dostępnością produktów i materiałów niezbędnych do zabiegów.

Łącz rachunki

Zabiegi wykonywane w hotelowym SPA możesz rozliczać osobno lub doliczać do rachunków końcowych gości hotelowych, aby zminimalizować ryzyko pomyłki.

Trzymaj rękę na pulsie

Raportowanie to podstawa skutecznego funkcjonowania każdego biznesu – właśnie dlatego nasze oprogramowanie dla SPA umożliwia proste tworzenie raportów, dzięki którym monitorowanie wydajności, analiza sprzedaży i badanie preferencji klientów nie są wyzwaniem.

„Oferujemy usługi dla naszych gości na najwyższym poziomie, więc szukaliśmy systemu, który stanie na wysokości zadania. Tak stało się w przypadku izzyHotel. To bezawaryjny system, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Podobnie jak zawsze pomocna obsługa z Merco SK.”
- Angelika Jarguz, dyrektorka zarządzająca Grand Ascot Hotel

System izzyHotel wspiera działanie ponad 300 hoteli

Dołącz do grona najlepszych specjalistów branży hotelowej