Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// IZZYREST DLA FOODTRUCKA

Wrzuć wyższy bieg
z systemem izzyRest

Wszędzie tam, gdzie jesteś, masz wsparcie stabilnego
i niezawodnego systemu.
// OPROGRAMOWANIE DLA FOODTRUCKA

Obsługuj klientów szybciej i rozbijaj nawet najdłuższe kolejki. System izzyRest poradzi sobie z obsługą festiwalowych tłumów, realizacją spersonalizowanych zamówień i lepszą organizacją codziennej pracy.

Dopasuj system do swoich potrzeb

Wyróżnij funkcje, z których korzystasz najczęściej, aby proces wprowadzania zamówień był szybszy i skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Rozwiń swój foodtruck z izzyRest

Szybkie
wyszukiwanie
w menu

Szybkie<br> wyszukiwanie<br> w menu

Edytuj zamówienia na każdym etapie

Dodatkowy sos, usunięcie pomidora, ciasto bezglutenowe, podwójny ser - dodaj życzenia klienta na każdym etapie składania zamówienia.

Opowiedz nam o swoim foodtrucku

Łatwa edycja
zamówień

Łatwa edycja<br> zamówień

Nic nie zatrzyma Twojego foodtrucka

Pozwól swoim klientom płacić za zamówienia w dowolnej formie - karta, blik, gotówka. Zyskasz dzięki temu zaufanie i poszerzysz swoje zasięgi.

Porozmawiajmy o szczegółach

Elastyczne
formy płatności

Elastyczne<br> formy płatności

Oddaj ster systemowi, który bezpiecznie i szybko dowiezie Cię do sukcesu

Aplikacja do obsługi zamówień w foodtrucku izzyRest ma prosty i łatwy w obsłudze interfejs. Usuń funkcje, których nie używasz i udywatnij te, które są Ci najpotrzebniejsze w Twoim biznesie. Pracownicy dzięki temu mogą przyjmować zamówienia dużo płynniej, co przyspiesza obsługę klientów.
Możesz również nadawać funkcje i przypisywać określone dostępy konkretnym użytkownikom systemu.

KDS, czyli Kitchen Display System, to podstawa wygodnego zarządzania zamówieniami z poziomu tabletu. Dzięki temu pracownicy będą mogli łatwo przygotowywać zamówienia, co w konsekwencji przyspieszy proces obsługi gości i przybliży Cię do Twojego celu.
System POS izzyRest umożliwia wyświetlanie wszystkich zamówień na ekranie tabletu i zmianę statusów zamówień za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki temu szybko oznaczysz zamówienie jako zrealizowane, co skróci czas obsługi i zapewni lepszą organizację. Zniknie też problem z niekompletnymi albo pomylonymi zamówieniami.

System POS umożliwia tworzenie szybko spersonalizowanych produktów, na przykład zestawów lub dodatków do dań, takich jak sosy czy powiększenie dania na życzenie klienta. To pomoże w elastycznym dostosowywaniu zamówień i zwiększy efektywność obsługi – notka o konieczności usunięcia pomidorów z sałatki już nie zaginie gdzieś wśród paragonów, a prośba o ekstra ser zostanie dodana do zamówienia z poziomu oprogramowania dla foodtrucka.

Obsłuż całe zamówienie
w mniej niż 5 kliknięć

Całość zamówienia obsłużysz na jednym urządzeniu, które może pracować także w trybie offline. Jest to szczególnie przydatne, gdy często zmieniasz położenie swojego foodtrucka. Dane zsynchronizują się z systemem głównym automatycznie, gdy ponownie uzyskasz połączenie z siecią.
Oprogramowanie POS powinno umożliwiać zdalne zarządzanie, co jest szczególnie przydatne w przypadku foodtrucków – izzyRest oferuje Ci opcję monitorowania sprzedaży, zarządzania menu, aktualizowania cen i śledzenia działania foodtrucka z dowolnego miejsca, nawet jeśli to nie Ty aktualnie stoisz za kasą.
Jeśli korzystasz z platformy dostawczej, izzyRest ułatwia taką integrację. Dzięki temu zamówienia online z Pyszne.pl z odbiorem na miejscu będą automatycznie synchronizowane z systemem POS, co ułatwi zarządzanie zamówieniami.
Gotówka, karta, blik, wymiana punktów lojalnościowych - w izzyRest masz pełną dowolność przyjmowania płatności od swoich klientów i rozliczania ich. Zachowaj elastyczność i korzystaj ze wszystkich możliwości.
// OPROGRAMOWANIE POS DLA FOODTRUCKA

Sprzedaż w foodtruckach cechuje się szybką obsługą i tempem pracy. Aby móc w pełni zająć się serwowaniem posiłków i dbaniem o swoich klientów, potrzebujesz systemu, na którym możesz polegać i który będzie Twoim partnerem. Taki jest izzyRest.

Wdrożenie systemu izzyHotel w naszym kompleksie hotelowym przebiegło jak w modelowej współpracy. Polecam zarówno system, jak i współpracę z zespołem Merco SK.
- Kamila Baradziejova- Sztuk, managerka hotelu Pałac w Konarach
Przede wszystkim dziękuję za profesjonalizm i miłą atmosferę na każdym etapie wdrożenia. Programy izzyHotel i izzyRest działają u nas bez zarzutów, są przejrzyste i intuicyjne w obsłudze. Współpraca z Panią Joanną i Panem Grzegorzem przy wprowadzaniu systemów była dla nas przyjemnością.
- Michał Bilski, manager Hotelu i Restauracji Paradiso
W związku z rozwojem naszego hotelu i restauracji zainwestowaliśmy w nowy system do ich obsługi. Wybraliśmy Merco SK i jesteśmy z tego wyboru bardzo zadowoleni. Kontakt z całym zespołem oraz wdrożenie przebiegło bez najmniejszych zastrzeżeń. Polecam.
- Tomasz Rybaczek, dyrektor Artis Loft Hotel i Restauracji Naturalnej
Oferta naszego hotelu jest bardzo rozbudowana, więc szukaliśmy systemu, który będzie w stanie to wszystko połączyć i pozwoli na bezbłędne zarządzanie każdym działem. Systemy Merco SK sprawdzają się w tej roli doskonale. Dziękuję za owocną współpracę i wszystkie wskazówki.
- Andrzej Blicharski, dyrektor zarządzający Hotel**** Santa Natura Resort & SPA
Oferujemy usługi dla naszych gości na najwyższym poziomie, więc szukaliśmy systemu, który stanie na wysokości zadania. Tak stało się w przypadku izzyHotel. To bezawaryjny system, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Podobnie jak zawsze pomocna obsługa z Merco SK.
- Angelika Jarguz, dyrektorka zarządzająca Grand Ascot Hotel****

3 powody, dla których potrzebujesz
izzyRest w swoim foodtrucku

Oprogramowanie POS dla foodtrucka izzyRest skupia się na maksymalnym skróceniu czasu obsługi klienta: pomoże Ci w tym szybkie wyszukiwanie menu, łatwe dodawanie pozycji do zamówienia czy elastyczne opcje płatności bezgotówkowych. Klienci, którzy czekają krócej, wracają częściej.

Nasze oprogramowanie dla foodtrucka oferuje szybką, sprawną obsługę klientów, którą można uzyskać przede wszystkim dzięki większej intuicyjności i elastyczności systemu. A to jeszcze nie wszystko – sprawniejsza komunikacja, bezproblemowe wydruki czy możliwości dopasowania interfejsu do potrzeb konkretnego użytkownika sprawiają, że praca z POS staje się dużo prostsza, a tym samym wydawanie posiłków szybsze.

Szybsza obsługa przy zachowaniu jakości to prosta droga do sukcesu. Dlatego aplikacja do obsługi zamówień w foodtrucku przejmie obowiązki, które do tej pory spowalniały pracę, zamiast ją przyspieszać. Dodatkowo izzyRest może rosnąć wraz z Twoim biznesem - dodawaj funkcje, które wcześniej nie były potrzebne, rozliczaj kasę szybciej, kontroluj sprzedaż w swoim foodtrucku z dowolnego miejsca na świecie.