Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// IZZYREST DLA KAWIARNI

System mocniejszy
niż espresso

Wejdź we współpracę z supersprawnym managerem,
który nigdy się nie myli.
// OPROGRAMOWANIE POS DLA KAWIARNI

izzyRest pozwoli Ci zająć się najważniejszymi sprawami, a optymalizacją działań zajmie się sam. System zapewnia kluczowe funkcje, które usprawniają działanie i organizację lokalu, zdejmując z Ciebie ciężar odpowiedzialności za każdą, nawet najdrobniejszą decyzję.

Spersonalizuj swój system

Dopasuj izzyRest do potrzeb swojej załogi, aby proces przyjmowania oraz realizacji zamówień był szybszy i przyjemniejszy.

Poznaj ofertę dla Ciebie

Przyspiesz
wszystkie
procesy

Przyspiesz<br> wszystkie<br> procesy

Rozbuduj system o aplikacje dodatkowe

Mobilna obsługa zamówień, Kitchen Display System zamiast klasycznej boniarki to tylko niektóre z aplikacji, które przydadzą się w Twojej kawiarni.

Zamów aplikacje

Usprawnij
pracę baristów
i kelnerów

Usprawnij<br> pracę baristów<br> i kelnerów

Szczegółowe analizy w przystępnej formie

Kontroluj rozwój swojej kawiarni i trzymaj rękę na pulsie. System izzyRest ma rozbudowany moduł raportowania. Możesz także skorzystać z aplikacji mobilnej RV, aby mieć dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie.

Porozmawiajmy o szczegółach

Zmaksymalizuj
zyski, analizując
raporty

Zmaksymalizuj<br> zyski, analizując<br> raporty

Sprawdź, jak wygląda nasz system

Ułóż wszystko tak, jak Ci wygodnie dzięki pełnej personalizacji

// SYSTEM DO OBSŁUGI KAWIARNI

Perfekcyjny blend niezawodności, wytrzymałości, intuicyjności i personalizacji. A to tylko wierzchołek góry możliwości.

System tworzony dla specjalistów,
którzy o kawie wiedzą wszystko

Aplikacja izzyRest Mobile pozwala zminimalizować czas realizacji zamówień i poprawić komunikację między pracownikami. Kelnerzy, korzystając z urządzeń mobilnych, takich jak tablety, mogą sprawniej przyjmować zamówienia i przesyłać je bezpośrednio do kuchni.
Wiemy, że szybka obsługa to klucz do zadowolenia klienta oraz satysfakcji z pracy. Dlatego system izzyRest możesz dopasować do swoich potrzeb - usunąć funkcje, których nie używasz, przypisywać konkretne role i dostępy poszczególnym pracownikom, a także wprowadzać zdjęcia pozycji z menu. To wszystko przyspiesza realizację zamówień oraz minimalizuje ryzyko pomyłek.

Twoi klienci lubią czasem zostać w domu, ale tęsknią za Twoją pyszną kawą czy ulubionym maślanym croissantem? System zamówień online dla kawiarni izzyRest umożliwia zintegrowanie programu z portalami i aplikacjami takimi jak Pyszne.pl, UpMenu, Restimo oraz własną stroną internetową. Wszystko za sprawą wbudowanego bezpłatnego API. Ta funkcja zdecydowanie poszerza horyzonty restauracji i zwiększa jej zasięg, umożliwiając klientom składanie zamówień online. Warto też wspomnieć o module izzyCall, który pozwala na obsługę zamówień telefonicznych, oraz izzyGo służącym do dostaw do klientów.

System izzyRest pozwala na pracę w trybie awaryjnym, gdy utracisz połączenie sieciowe z główną bazą danych w swojej kawiarni. Wszystkie złożone zamówienia zostaną zapisane w trybie offline, a klienci otrzymają swoje kawy, desery i inne napoje bez przeszkód. Po ponownym połączeniu z bazą, dane zostaną zaktualizowane.

Profesjonalizm w każdym
detalu (i ziarnie)

W czasie największego ruchu nietrudno o pomyłki i problemy z komunikacją czy nawet usadowieniem gości we właściwych miejscach. Na szczęście graficzny układ sali w oprogramowaniu dla kawiarni izzyRest pozwala na kontrolowanie rozmieszczenia klientów w lokalu. Możesz opisywać stoliki według własnych preferencji, w sposób, do którego przyzwyczajeni są kelnerzy, co minimalizuje błędy w wydawanych zamówieniach. Przypisywanie zamówień do konkretnych gości zapewnia precyzję i dokładność obsługi.

izzyRest oferuje możliwość ustalania grafików dla pracowników – dzięki tej funkcji możesz łatwo planować harmonogramy i przypisywać zadania, co usprawnia pracę całej załogi.
Dzięki graficznemu układowi sali w izzyRest, rezerwacje stają się prostsze i bardziej intuicyjne. Możesz tworzyć rezerwacje dostosowane do ilości gości, ich oczekiwań i wymagań.
Możesz dodać logo, hasło reklamowe, adres strony internetowej oraz inne informacje, które uznasz za istotne, i przyspieszyć promocję własnej marki, budując rozpoznawalność i profesjonalny wizerunek wśród osób, z którymi współpracujesz.

Działaj ekspresowo, a zyski
przeleją się same

System POS kawiarni izzyRest zapewnia zaawansowane narzędzia do raportowania, które umożliwiają kontrolę sprzedaży i bilans zysków. Możesz analizować dane za pomocą raportów, wykresów i zestawień, dzięki czemu wyciągniesz skuteczne wnioski i zminimalizujesz wydatki, a za to zwiększysz efektywność działania.

izzyRest umożliwia łatwe wprowadzanie promocji, ofert specjalnych i programów lojalnościowych. Możesz tworzyć dedykowane zniżki, happy hours i wiele innych promocji, które przyciągają klientów i zwiększają sprzedaż. Możesz wprowadzić także specjalną kartę prepaid, która rabatuje poszczególne produkty o konkretnych i wskazanych przez Ciebie godzinach. Nie ma takiej promocji, której nie obsłużyłby izzyRest.
Buduj elastyczną ofertę w oparciu o bieżące informacje z systemu izzyRest dotyczące rentowności każdej pozycji, którą masz w menu. Sprawdzaj koszty swojej działalności, marże oraz miej kontrolę nad foodcostem.
Wdrożenie systemu izzyHotel w naszym kompleksie hotelowym przebiegło jak w modelowej współpracy. Polecam zarówno system, jak i współpracę z zespołem Merco SK.
- Kamila Baradziejova- Sztuk, managerka hotelu Pałac w Konarach
Przede wszystkim dziękuję za profesjonalizm i miłą atmosferę na każdym etapie wdrożenia. Programy izzyHotel i izzyRest działają u nas bez zarzutów, są przejrzyste i intuicyjne w obsłudze. Współpraca z Panią Joanną i Panem Grzegorzem przy wprowadzaniu systemów była dla nas przyjemnością.
- Michał Bilski, manager Hotelu i Restauracji Paradiso
W związku z rozwojem naszego hotelu i restauracji zainwestowaliśmy w nowy system do ich obsługi. Wybraliśmy Merco SK i jesteśmy z tego wyboru bardzo zadowoleni. Kontakt z całym zespołem oraz wdrożenie przebiegło bez najmniejszych zastrzeżeń. Polecam.
- Tomasz Rybaczek, dyrektor Artis Loft Hotel i Restauracji Naturalnej
Oferta naszego hotelu jest bardzo rozbudowana, więc szukaliśmy systemu, który będzie w stanie to wszystko połączyć i pozwoli na bezbłędne zarządzanie każdym działem. Systemy Merco SK sprawdzają się w tej roli doskonale. Dziękuję za owocną współpracę i wszystkie wskazówki.
- Andrzej Blicharski, dyrektor zarządzający Hotel**** Santa Natura Resort & SPA
Oferujemy usługi dla naszych gości na najwyższym poziomie, więc szukaliśmy systemu, który stanie na wysokości zadania. Tak stało się w przypadku izzyHotel. To bezawaryjny system, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Podobnie jak zawsze pomocna obsługa z Merco SK.
- Angelika Jarguz, dyrektorka zarządzająca Grand Ascot Hotel****
// IZZYREST

Dlaczego izzyRest jest najlepszym
wyborem do Twojej kawiarni?

  • Program kupujesz na własność i używasz bez limitu - bez abonamentów.
  • Prosta obsługa - nie potrzebujesz skomplikowanych szkoleń dla pracowników.
  • Dowolna liczba użytkowników na jednym stanowisku - nawet w najtańszej wersji.