Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// IZZYREST DLA RESTAURACJI

Niezawodny system
do zarządzania Twoją
restauracją

Kompleksowy system POS, który zapewnia efektywne zarządzanie wszystkimi procesami w lokalu gastronomicznym – od A do Z.

Stwórz sieć urządzeń

Zarządzanie restauracją przy użyciu izzyRest jest proste oraz intuicyjne. Korzystaj z systemu i aplikacji na komputerach, tabletach, smartfonach – tak, jak Ci najwygodniej.

System, który pracuje
na Twój sukces

Nawiąż współpracę z najlepszym menadżerem, jakiego kiedykolwiek miałeś – poznaj izzyRest, który pomoże Ci osiągnąć sukces w branży gastronomicznej.

TWÓJ CEL BIZNESOWY

JAK GO OSIĄGNĄĆ Z MERCO SK

Synchronizacja działań

Z aplikacją KDS kelnerzy i kucharze mogą lepiej organizować proces obsługi dań. Numery zamówień są wyświetlane na urządzeniach z KDS, eliminując potrzebę czekania na papierowe wydruki i minimalizując ryzyko ich zgubienia oraz skracając czas oczekiwania klientów.

Skalowanie biznesu

IzzyRest umożliwia szczegółową analizę kosztów i zarządzanie wydatkami. Dzięki narzędziom służącym do raportowania i analizy możesz monitorować koszty surowców, personelu i innych czynników wpływających na ostateczny bilans zysków.

Zarządzanie zamówieniami

System umożliwia szybkie znalezienie miejsca dla gości, sprawne przyjmowanie zamówień, bezbłędne przekazywanie ich do kuchni i wreszcie – skuteczne zarządzanie procesem przygotowywania dań. To eliminuje niepotrzebne opóźnienia i zapewnia szybką, efektywną obsługę.

Zarządzanie grafikiem

Ustalaj przejrzysty grafik pracy, usprawniając pracę swojej załogi. Planuj harmonogramy, kontroluj obecność i sprawdzaj efektywność pracowników, aby zapewnić płynne funkcjonowanie Twojego lokalu. Nie musisz już spędzać czasu na sprawdzaniu, kto może pojawić się w pracy na danej zmianie – izzyRest zrobi to za Ciebie.

// NASI KLIENCI

izzyRest Mobile

Zoptymalizuj pracę kelnerów i obsługuj klientów przy stoliku z aplikacją na tablety i smartfony izzyRest Mobile. Zminimalizuj czas realizacji zamówień i popraw komunikację między pracownikami.

izzyRest Mobile

izzyRest Mobile <i class="flaticon-right-arrow-1"></i>

izzyRest RV

Generuj raporty z dowolnego miejsca na świecie w aplikacji izzyRest RV. Możesz kontrolować sprzedaż, utarg, dostępność pracowników, udzielone rabaty oraz stany magazynowe.

izzyRest RV

izzyRest RV <i class="flaticon-right-arrow-1"></i>

Kitchen Display System

Wyświetlaj zamówienia na urządzeniach z aplikacją KDS, aby przyspieszyć obsługę i lepiej zorganizować wydawane zamówienia. Eliminuj kolejki i błędy, zapewniając szybką obsługę.

KDS

KDS <i class="flaticon-right-arrow-1"></i>
Wdrożenie systemu izzyHotel w naszym kompleksie hotelowym przebiegło jak w modelowej współpracy. Polecam zarówno system, jak i współpracę z zespołem Merco SK.
- Kamila Baradziejova- Sztuk, managerka hotelu Pałac w Konarach
Przede wszystkim dziękuję za profesjonalizm i miłą atmosferę na każdym etapie wdrożenia. Programy izzyHotel i izzyRest działają u nas bez zarzutów, są przejrzyste i intuicyjne w obsłudze. Współpraca z Panią Joanną i Panem Grzegorzem przy wprowadzaniu systemów była dla nas przyjemnością.
- Michał Bilski, manager Hotelu i Restauracji Paradiso
W związku z rozwojem naszego hotelu i restauracji zainwestowaliśmy w nowy system do ich obsługi. Wybraliśmy Merco SK i jesteśmy z tego wyboru bardzo zadowoleni. Kontakt z całym zespołem oraz wdrożenie przebiegło bez najmniejszych zastrzeżeń. Polecam.
- Tomasz Rybaczek, dyrektor Artis Loft Hotel i Restauracji Naturalnej
Oferta naszego hotelu jest bardzo rozbudowana, więc szukaliśmy systemu, który będzie w stanie to wszystko połączyć i pozwoli na bezbłędne zarządzanie każdym działem. Systemy Merco SK sprawdzają się w tej roli doskonale. Dziękuję za owocną współpracę i wszystkie wskazówki.
- Andrzej Blicharski, dyrektor zarządzający Hotel**** Santa Natura Resort & SPA
Oferujemy usługi dla naszych gości na najwyższym poziomie, więc szukaliśmy systemu, który stanie na wysokości zadania. Tak stało się w przypadku izzyHotel. To bezawaryjny system, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Podobnie jak zawsze pomocna obsługa z Merco SK.
- Angelika Jarguz, dyrektorka zarządzająca Grand Ascot Hotel****

Dlaczego izzyRest jest niezbędny
w Twojej restauracji?

System POS restauracji izzyRest zapewnia zaawansowane narzędzia do raportowania, które umożliwiają kontrolę sprzedaży i bilans zysków. Możesz analizować dane za pomocą raportów, wykresów i zestawień, dzięki czemu wyciągniesz skuteczne wnioski i zminimalizujesz wydatki, a za to zwiększysz efektywność działania. To ważny krok w kierunku w podejmowania trafnych decyzji biznesowych. Z naszym systemem zarządzanie restauracją jest prostsze niż Ci się wydaje.

Nie ograniczaj się do sprzedaży tylko na miejscu. System zamówień online dla restauracji izzyRest umożliwia zintegrowanie programu z popularnymi portalami i aplikacjami takimi jak Pyszne.pl, UpMenu oraz własną stroną internetową z funkcją zamówień na dowóz. Ta funkcja zdecydowanie poszerza horyzonty restauracji i zwiększa jej zasięg, umożliwiając klientom składanie zamówień online.

Aplikacja izzyRest Go zapewnia pełną kontrolę nad dostawami. System wyznacza najkrótszą trasę dowozu w wybranych przez Ciebie strefach oraz pozwala na śledzenie położenia pojazdu oraz trasy kierowcy w czasie rzeczywistym. Moduł izzyRest Call przyspiesza obsługę zamówień telefonicznych, identyfikując numer zaraz po wykonaniu połączenia oraz zapisując historię zamówień każdego z klientów.

System POS dla restauracji izzyRest umożliwia łatwe wprowadzanie promocji i ofert specjalnych. Możesz tworzyć dedykowane zniżki, happy hours, programy lojalnościowe i wiele innych promocji, które przyciągają klientów i zwiększają sprzedaż.

Jeśli prowadzisz również hotel, to nasz system do zarządzania restauracją możesz zintegrować z systemem hotelowym izzyHotel. To połączenie idealne, dzięki któremu możesz zarządzać każdym z obiektów bez obaw o pomyłki w przepływie danych i rozliczeniach.