Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// IZZYREST

Kompletny system do obsługi gastronomii

Szybko, płynnie, bez komplikacji

// POS GASTRONOMIA

Efektywność zarządzania i profesjonalizm,
którego potrzebujesz

IzzyRest to system POS dla gastronomii, który oferuje szereg funkcji powiązanych z przyjmowaniem i obsługą zamówień. Pozwala na płynne przeprowadzanie dostaw, wdrożenie najważniejszych integracji i zarządzanie stanami magazynowymi. To rozwiązanie, które dostarczy Twojej firmie niezbędne narzędzia ułatwiające codzienną pracę każdego lokalu gastronomicznego: restauracji, kantyny, kawiarni, pizzerii czy foodtrucka.

System, który pracuje na Twój sukces

Jedną z głównych zalet IzzyRest jest jego wszechstronność. Ten system gastronomiczny działa w zgodzie z Windowsem, a moduł kelnerski zapewnia również obsługę mobilną w systemie Android. Dzięki temu personel może swobodnie korzystać z programu zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach przenośnych, na przykład tabletach, których zastosowanie odczuwalnie usprawnia przyjmowanie i realizację zamówień. Instalacja i konfiguracja systemu IzzyRest są szybkie i proste. Wprowadzenie karty menu, cenników, sal i stolików, użytkowników oraz praw dostępu zajmie Ci najprawdopodobniej niespełna 2 godziny. Dodatkowo, system oferuje łatwy mechanizm tworzenia automatycznych kopii bezpieczeństwa, co pozwala na szybkie odzyskanie danych i przywrócenie systemu w razie awarii.
System umożliwia również kontrolę czasu realizacji zamówień oraz informowanie kelnera o realizacji zamówienia prosto z kuchni – to bardzo cenne w organizacji pracy. W izzyRest masz także dostęp do aktualnych stanów magazynowych i zarządzania zasobami w taki sposób, aby Twoja restauracja działała na najwyższym poziomie.

izzyRest jest systemem gastronomicznym, który oferuje integrację z popularnymi portalami gastronomicznymi, takimi jak pyszne.pl i upmenu.com, umożliwiając łatwe zarządzanie zamówieniami online. Warto też wspomnieć o integracji z programem izzyHotel. A to jeszcze nie wszystko: izzyRest integruje się również z terminalami płatniczymi polcard i sixpayments, ułatwiając proces rozliczeń i płatności.

Pracuj i zapisuj dane w systemie nawet bez dostępu do sieci. Czasem zdarzają się nieprzewidziane sytuacje takie jak utrata połączenia internetowego czy awaria całej sieci. System izzyRest pozwala na pracę w trybie awaryjnym, gdy utracisz połączenie sieciowe z główną bazą danych. Wszystkie złożone zamówienia zostaną zapisane w trybie offline, a klienci otrzymają swoje dania bez przeszkód. Po ponownym połączeniu z bazą, dane zostaną zaktualizowane.
// NASI KLIENCI

Zarządzaj swoją restauracją
po mistrzowsku

Możesz kontrolować swoje operacje całkowicie zdalnie. Wystarczy, że będziesz mieć dostęp do sieci, a wszystkie informacje będą w zasięgu Twojej ręki dzięki aplikacji izzyRest RV.
Oprogramowanie izzyRest może działać w formie sieci urządzeń, umożliwiając skuteczną komunikację między różnymi stanowiskami pracy. Co więcej, niezależnie od posiadanego zakresu licencji, możesz zainstalować to oprogramowanie na dowolnej liczbie komputerów czy tabletów.
W izzyRest znajdziesz również kilkadziesiąt wbudowanych raportów i wydruków, które możesz edytować i dostosować do swoich potrzeb. Masz także możliwość definiowania własnych zestawień i widoków, co pozwoli Ci na pełną kontrolę nad analizą danych – to z kolei przełoży się na skuteczność tworzonych strategii. Do wszystkich danych restauracyjnych możesz mieć dostęp w czasie rzeczywistym ze swojego smartfona z aplikacją izzyRest RV.

IzzyRest to POS dla gastronomii, który zapewni Ci także pełną kontrolę nad tym, do czego dostęp mają poszczególni użytkownicy. Wszystko dzięki rozbudowanemu systemowi uprawnień. Za jego sprawą każdy pracownik będzie miał dostęp tylko do odpowiednich funkcji, co zwiększy bezpieczeństwo lokalu, zapewniając Twoim danym wysoki poziom bezpieczeństwa.

Funkcje dodatkowe dla
profesjonalistów takich jak Ty

Dzięki rozbudowanym funkcjom magazynowym będziesz mógł śledzić stan zapasów, przyjmować dostawy, przeprowadzać inwentaryzację – również wsteczne – oraz generować bardzo konkretne, spójne raporty. Moduł magazynowy izzyRest oferuje kompleksową obsługę magazynów od A do Z. I nigdy się nie myli.
Nie ma takiego rodzaju, której nie obsłużyłby izzyRest. Aby zwiększyć sprzedaż i zachęcić klientów do częstszych wizyt, IzzyRest oferuje moduł promocji i rabatów, a także kart lojalnościowych. Możesz udzielać rabatów procentowych lub kwotowych, tworzyć karty rabatowe oraz bony. Co równie istotne, możesz stosować promocje związane z produktami, grupami produktów lub ilością składników – taka liczba możliwości pozwala na tworzenie kreatywnych kampanii promocyjnych. Z kolei systemy lojalnościowe umożliwią zbieranie punktów i wymianę ich na produkty, co zachęci klientów do powrotu.
Jeśli obsługujesz dostawy na telefon, izzyRest dostarczy Ci narzędzia, które zoptymalizują ten proces. Możesz wgrać swoje menu, dowolnie definiować składniki dań, a także umożliwiać wymianę składników dla poszczególnych części dań. Dzięki szybkiemu wyszukiwaniu klienta i podpowiedziom wynikającym z ostatniego zamówienia, telefoniczna obsługa dostaw będzie jeszcze bardziej intuicyjna.

IzzyRest to taki program dla gastronomii, z którym zarządzanie rachunkami nie musi być wyzwaniem. Możesz otwierać dowolną ilość rachunków, i, co ważne, obsługiwać także rachunki grupowe.

IzzyHotel to system POS gastronomia, który umożliwia również współpracę z systemem hotelowym izzyHotel – taki duet to prawdziwie kompleksowe rozwiązanie dla Twojego lokalu, o czym bez problemu przekonasz się w praktyce.

Pamiętaj – izzyRest to nie tylko kolejny spośród programów dla gastronomii, ale także narzędzie, które pozwoli Ci śledzić i zyskać pełną kontrolę nad swoim biznesem. IzzyRest to niezawodne oprogramowanie, które pomoże Ci zoptymalizować operacje, zwiększyć efektywność i doskonale zarządzać swoim lokalem. Zainwestuj w izzyRest i poczuj różnicę.

// NASI partnerzy

izzyRest Mobile

Samodzielne stanowisko sprzedażowe POS na urządzeniu mobilnym. W dowolnym miejscu.

Pełna synchronizacja telefonu lub tabletu z terminalem płatniczym i drukarką fiskalną.

Realizacja zamówień w trybie offline. Dane aktualizują się automatycznie po ponownym połączeniu z bazą.

Szybkie, płynne i niezawodne działanie. Wszystkie funkcje izzyRest mieszczące się w kieszeni.

Dowiedz się więcej

izzyRest Mobile

izzyRest Mobile <i class="flaticon-right-arrow-1"></i>

izzyRest RV

Sprawdzaj dowolne raporty z systemu izzyRest oraz kontroluj działanie restauracji ze swojego smartfona.

Dostęp do aktualnych rozliczeń kelnerskich, stanu kasy, dokumentów sprzedaży.

Dane są zabezpieczone mechanizmem szyfrowania i hasłem.

Dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy połączenie z internetem.

Dowiedz się więcej

izzyRest RV

izzyRest RV <i class="flaticon-right-arrow-1"></i>

Kitchen Display System

Pożegnaj się ze starą drukarką bonową i powitaj aplikację KDS.

Zamówienia wprowadzone przez kelnerów są od razu wyświetlane na ekranach w kuchni.

Gdy zamówienie jest gotowe, kucharze klikają przycisk na ekranie, a kelnerzy otrzymują powiadomienie.

Szybsza i bezbłędna komunikacja między salą a kuchnią.

Dowiedz się więcej

KDS

KDS <i class="flaticon-right-arrow-1"></i>

izzyRest Call

Realizuj zamówienia telefoniczne szybciej i uniknij błędów przy wprowadzaniu numerów.

System automatycznie dodaje numer do bazy kontaktów zaraz po odebraniu połączenia.

W trakcie rozmowy z klientem otwiera się nowe okno z historią jego zamówień.

Zamówienie jest automatycznie przekazywane do kuchni, a następnie kierowcy.

Dowiedz się więcej

izzyRest Call

izzyRest Call <i class="flaticon-right-arrow-1"></i>

izzyRest Go

Zyskaj niezależność w dostawach posiłków do klientów dzięki aplikacji izzyRest Go.

Sprawdzaj w czasie rzeczywistym dokładną lokalizację kierowców,czas dostawy i statusy zamówień.

Aplikacja sama wyszukuje i tworzy najkrótsze trasy, aby przyspieszyć dostawy.

Kierowca może z poziomu aplikacji zadzwonić do klienta.

Dowiedz się więcej

izzyRest Go

izzyRest Go <i class="flaticon-right-arrow-1"></i>

Zamów
aplikacje
dodatkowe
izzyRest

Stwórz supersprawny system, który praktycznie pracuje za Ciebie.

// IZZYREST

Dlaczego izzyRest jest dla Ciebie
najlepszym wyborem?

  • Za system izzyRest płacisz raz i masz dożywotnią licencję na własność.
  • Dane przechowywane są na Twoim serwerze, a nie w chmurze.
  • Nielimitowany support. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Wejdź na jeszcze wyższy poziom i przełącz się na izzyRest

System izzyRest jest elastyczny i niezawodny. Możesz skonfigurować go i dopasować do
potrzeb Twojej restauracji, aby praca przebiegała jeszcze sprawniej. Zmień układ
elementów w programie, usuń niepotrzebną funkcję, dodaj zdjęcia dań lub zmień kolory,
żeby wyróżnić to, co istotne. Możesz w pełni liczyć na system izzyRest.

Wdrożenie systemu izzyHotel w naszym kompleksie hotelowym przebiegło jak w modelowej współpracy. Polecam zarówno system, jak i współpracę z zespołem Merco SK.
- Kamila Baradziejova- Sztuk, managerka hotelu Pałac w Konarach
Przede wszystkim dziękuję za profesjonalizm i miłą atmosferę na każdym etapie wdrożenia. Programy izzyHotel i izzyRest działają u nas bez zarzutów, są przejrzyste i intuicyjne w obsłudze. Współpraca z Panią Joanną i Panem Grzegorzem przy wprowadzaniu systemów była dla nas przyjemnością.
- Michał Bilski, manager Hotelu i Restauracji Paradiso
W związku z rozwojem naszego hotelu i restauracji zainwestowaliśmy w nowy system do ich obsługi. Wybraliśmy Merco SK i jesteśmy z tego wyboru bardzo zadowoleni. Kontakt z całym zespołem oraz wdrożenie przebiegło bez najmniejszych zastrzeżeń. Polecam.
- Tomasz Rybaczek, dyrektor Artis Loft Hotel i Restauracji Naturalnej
Oferta naszego hotelu jest bardzo rozbudowana, więc szukaliśmy systemu, który będzie w stanie to wszystko połączyć i pozwoli na bezbłędne zarządzanie każdym działem. Systemy Merco SK sprawdzają się w tej roli doskonale. Dziękuję za owocną współpracę i wszystkie wskazówki.
- Andrzej Blicharski, dyrektor zarządzający Hotel**** Santa Natura Resort & SPA
Oferujemy usługi dla naszych gości na najwyższym poziomie, więc szukaliśmy systemu, który stanie na wysokości zadania. Tak stało się w przypadku izzyHotel. To bezawaryjny system, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Podobnie jak zawsze pomocna obsługa z Merco SK.
- Angelika Jarguz, dyrektorka zarządzająca Grand Ascot Hotel****

Na co zwrócić uwagę, wybierając systemy
POS dla gastronomii?

Systemy POS dla gastronomii powinna cechować ponadprzeciętna funkcjonalność. Upewnij się, że wybrane oprogramowanie oferuje wszystkie funkcje potrzebne do prowadzenia Twojej działalności gastronomicznej: należy do nich obsługa zamówień, zarządzanie menu, obsługa płatności, raportowanie, zarządzanie stolikami, obsługa dostaw itp. Zidentyfikuj swoje konkretne potrzeby i upewnij się, że wybrany system spełnia je wszystkie. Jak widzisz, IzzyRest to na tyle wszechstronny program, że bez problemu dopasuje się do Twoich potrzeb.
Ważna jest również kompatybilność, dlatego sprawdź, czy system POS jest zgodny ze sprzętem, którego używasz (mowa o kasach fiskalnych, terminalach, urządzeniach mobilnych). Wybierz taki system POS, który będzie intuicyjny i łatwy w obsłudze dla personelu, aby maksymalnie skrócić czas nauki i zwiększyć efektywność pracy. A ponieważ w dzisiejszych czasach coraz więcej restauracji oferuje zamówienia online, upewnij się, że wybrany system POS integruje się z platformami zamówień online, takimi jak pyszne.pl.
Zwróć uwagę na prostotę raportowania i wygodną analizę danych, ponieważ będą one pomocne przy śledzeniu sprzedaży, analizowaniu trendów w biznesie, identyfikowaniu rentownych produktów czy dań, prowadzeniu promocji oraz ogólnemu optymalizowaniu działalności.
Nie bez znaczenia pozostają bezpieczeństwo i wsparcie techniczne. Upewnij się, że wybrany system gastronomiczny oferuje odpowiednią ochronę Twoich danych – absolutna podstawa to możliwość uwierzytelniania użytkowników i prowadzenie backupu danych. Dodatkowo, sprawdź, czy dostępne jest wsparcie techniczne supportu w razie problemów lub pytań.