Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// IZZYREST DLA PIZZERII

Prosty jak margherita,
rozbudowany jak
capricciosa

Poznaj system, który poradzi sobie
z każdym zamówieniem w Twojej pizzerii.
// OPROGRAMOWANIE POS DLA PIZZERII

Z nowoczesnym oprogramowaniem POS dla pizzerii wniesiesz organizację na nowy poziom, a w miejsce chaosu i pomyłek zyskasz narzędzie do prowadzenia zbalansowanego, poukładanego, owocnego biznesu.

izzyRest Call

Szybsza obsługa zamówień telefonicznych. Jak to wygląda?

System automatycznie dodaje numer do bazy kontaktów zaraz po odebraniu połączenia i wyświetla historię zamówień.

W trakcie rozmowy z klientem otwiera się nowe okno, w którym wprowadzisz jego dane oraz dodatkowe uwagi (np. jak trafić pod adres, czego nie dodawać do potrawy).

Zamówienie jest przekazywane do kuchni, a następnie kierowcy.

Zamów moduł izzyRest Call

Moduł
izzyRest Call

Moduł<br> izzyRest Call

izzyRest Go

Zintegruj pracę zespołu, kontroluj postęp realizacji zamówień, wyjazdy kierowców i ich rozliczenia.

Aplikacja sama wyszukuje i tworzy najkrótsze trasy, aby przyspieszyć dostawy.

izzyRest Go wysyła dane do głównego systemu, dzięki czemu możesz w czasie rzeczywistym zobaczyć dokładną lokalizację kierowców i oszacować czas dostawy, a także zobaczyć statusy zamówień.

Kierowca może z poziomu aplikacji zadzwonić do klienta.

Zamów aplikację izzyRest Go

Aplikacja
izzyRest Go

Aplikacja<br> izzyRest Go

Spersonalizuj swój izzyRest

Dopasuj system do swoich potrzeb, aby proces przyjmowania oraz realizacji zamówień był szybszy i przyjemniejszy.

Wyszczególnij najważniejsze funkcje i ukryj te, z których nie korzystasz.

Wybierz kolory i wygląd kafelek, prześlij zdjęcia do menu i dodaj graficzny układ sali.

Dodaj dowolną liczbę użytkowników i przypisz im

Poznaj ofertę dla Ciebie

Dopasuj system
do siebie

Dopasuj system<br> do siebie

Dowolnie konfiguruj, dziel i modyfikuj
pizzę w specjalnym kreatorze

Za pomocą kreatora dostępnego w izzyRest, pizzerie mogą tworzyć spersonalizowane zamówienia. Zdarzyło Ci się, że klient poprosił o dużą pepperoni z dodatkowym serem, ale potem zmienił zdanie, a Twój program nie poradził sobie ze sprawnym zaktualizowaniem informacji? A może zmiana dodatków czy podzielenie pizzy na pół nie jest możliwe bez komplikacji i ryzyka pomyłek?

Z izzyRest klienci mają możliwość dowolnego konfigurowania i modyfikowania swojej pizzy, wybierając dodatki, usuwając składniki lub zmieniając rozmiar w dowolnym momencie składania zamówienia. System automatycznie dostosowuje cenę zamówienia do wprowadzonych zmian, co zwiększa satysfakcję klientów.

Skonfiguruj swoją pizzę w izzyRest

Zobacz, jak wygląda kreator tworzenia pizzy

3 proste składniki dla gwarantowanego sukcesu

Dobre oprogramowanie dla pizzerii oferuje szybką, sprawną obsługę klientów, którą można uzyskać przede wszystkim dzięki większej intuicyjności i elastyczności systemu. A to jeszcze nie wszystko – sprawniejsza komunikacja, bezproblemowe wydruki czy możliwości dopasowania interfejsu do potrzeb konkretnego użytkownika sprawiają, że praca z POS staje się dużo prostsza.

izzyRest umożliwia szczegółową analizę kosztów i zarządzanie wydatkami w pizzerii. Dzięki wbudowanym narzędziom służącym między innymi do raportowania i analizy, Ty, jako właściciel, możesz zacząć monitorować koszty surowców, personelu i innych czynników wpływających na ostateczny bilans zysków. Dzięki temu nie działasz w ciemno – możesz podejmować świadome decyzje dotyczące tego, jakie działania są Twoim priorytetem, i lepiej zrozumiesz, co przynosi Ci realne zyski, a co jednak może generować straty.
Decyduj o tym, jak zarządzasz zakupami, których dostawców wybierasz i jakie procesy stawiasz na pierwszym miejscu, prowadząc rozsądne działania mające na celu maksymalizację zysków.

Dzięki temu, że wszystkie zamówienia od momentu przyjęcia do jego wydania wyświetlają się na ekranie, możliwość popełnienia błędu jest znikoma. Dodatkowo wszystkie dane dotyczące Twojej firmy, stanów księgowych, magazynowych oraz klientów znajdują się na Twoim własnym serwerze, a nie w chmurze, co daje znacznie większe bezpieczeństwo.

Dostarczaj zamówienia
z dowozem do klienta

Przyjmuj zamówienia telefoniczne z izzyRest Call
Moduł izzyRest Call to rozwiązanie na wiele problemów, z którymi na co dzień zmagają się właściciele oraz pracownicy pizzerii. izzyRest Call ma na celu przede wszystkim usprawnienie przyjmowania zamówień telefonicznych, które bywają stresujące zarówno dla klientów, jak i pracowników pizzerii. Kluczowe jest tu uporządkowanie procesu – dzięki temu szybko i skutecznie obsłużysz liczne zamówienia na wynos składane przez telefon. Dodatkowo moduł izzyRest Call pozwala na tworzenie szczegółowej bazy klientów, co ułatwia zarządzanie informacjami i personalizację obsługi. Ktoś już zamówił u Ciebie dany produkt? Może masz na niego promocję? Wyślij klientowi wiadomość i zaproś go na promocyjne danie. A może stały klient za każdym razem zamawia dokładnie taką samą, bardzo nietypową pizzę? Żaden problem – baza izzyRest Call zapamięta również jego preferencje i pomoże osobie obsługującej zamówienie odtworzyć wymagania. Co kluczowe, izzyRest Call porządkuje procesy, które są największym wyzwaniem dla firmy, i pozwala Ci czerpać maksymalne zyski przy takich samych kosztach.

Sprawowanie pieczy nad tym, co dzieje się z Twoim daniem, gdy opuści już Twój lokal, jest kluczowe dla pełnej satysfakcji klienta. Bo nawet jeśli ciepła, chrupiąca i pyszna pizza wyruszy w drogę w doskonałej kondycji, to klient może nie zobaczyć jej wystarczająco szybko, aby nacieszyć się smakiem. A mało co frustruje osoby składające zamówienia online czy telefonicznie tak jak opóźniona dostawa, która generuje mnóstwo negatywnych opinii. Aplikacja izzyRest Go zapewnia pełną kontrolę nad dostawami. Dzięki temu narzędziu możesz śledzić położenie i trasę przejazdu kierowców, wyznaczać strefy dowozu, kontrolować czas dostawy oraz zarządzać całością procesu. Dodatkowo system automatycznie dolicza opłatę za dostawę poza strefą dowozu według ustawionych przez Ciebie parametrów. Efektywne zarządzanie dostawami minimalizuje czas oczekiwania klientów i zwiększa jakość obsługi, co zauważysz szybko dzięki pozytywnym recenzjom.

Co ważne, system POS dla pizzerii pozwala na śledzenie położenia pojazdu oraz trasy kierowcy w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz udzielić klientowi dokładnej informacji na temat tego, gdzie jest zamówienie, na które czeka. Aplikacja jest zintegrowana z mapami.

Co jeszcze potrafi nasze oprogramowanie dla pizzerii?

Czy wiesz, że system POS dla pizzerii umożliwia przyjmowanie zamówień z przyszłą datą, czyli takich, które klient zamówił z wyprzedzeniem na konkretną godzinę? Jeśli gość chce zamówić Twoją pizzę na konkretny dzień, dla izzyRest to żaden problem – z łatwością zaplanujesz przyjęcie i realizację zamówienia odłożonego w czasie, a jednocześnie zyskasz pewność, że o nim nie zapomnisz. Ta funkcja zapewni Ci większą elastyczność i możliwość pozyskania nowych klientów, którzy mają bardzo konkretne, jasno określone potrzeby.

Implementacja oprogramowania izzyRest w pizzerii jest naprawdę prosta – wystarczy jedna lub dwie godziny, aby zacząć korzystać z systemu. A taka organizacja pracy przynosi wiele korzyści – zarówno pracownikom, jak i klientom, a w rezultacie – także Tobie. Dzięki precyzyjnemu zarządzaniu restauracją i licznym możliwościom personalizacji zamówień, klienci mogą cieszyć się dostawą pizzy, która idealnie odpowiada ich preferencjom.

Oprogramowanie dla pizzerii izzyRest stanowi idealne narzędzie dla pizzerii, które chcą podnieść jakość obsługi klientów, zoptymalizować procesy zamówień i dostaw, oraz – w bezpośredniej konsekwencji – zwiększyć swoje zyski.
Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak moduł izzyRest Call, kreator pizzy czy izzyRest Go, pizzerie mogą skutecznie zautomatyzować i zoptymalizować swoje działania. Zaimplementowanie oprogramowania izzyRest to prosty i pewny krok w kierunku efektywnego zarządzania pizzerią i zapewnienia klientom doświadczeń szytych – a raczej wypiekanych – na miarę.