Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// IZZYREST DLA SIECI LOKALI

Nasz system,

Twoja sieć

restauracji

foodtrucków

bistro

kawiarni

pizzerii

Sieć lokali w kilku miastach, franczyza,
dodatkowe punkty. System izzyRest
poradzi sobie z dowolną liczbą lokali.

// PROGRAM DO OBSŁUGI SIECI LOKALI

Oprogramowanie dla sieci lokali izzyRest oferuje szereg udogodnień i możliwości, które ułatwią Ci kontrolę nad wszystkimi restauracjami i przyniosą nowe możliwości optymalizacji codziennej pracy.

Zarządzaj całą siecią i miej wszystkie dane pod ręką

Po co tracić czas, powielając te same działania, gdy możesz działać bardziej efektywnie? Spójrzmy na prosty przykład: wprowadzanie zmian w menu dla wszystkich lokali całkowicie ręcznie może być czasochłonne i skomplikowane, jednak izzyRest umożliwia dokonywanie takich zmian naprawdę szybko i płynnie. Możesz wprowadzać zmiany dla wszystkich lokalizacji sieci jednocześnie, co przyspiesza proces aktualizacji i zapewnia jednolitość oferty.
IzzyRest umożliwia zarządzanie sprzedażą i pracownikami we wszystkich punktach sieci. Dzięki temu możesz ustalać wspólne menu dla wielu lokali, monitorować zyski oraz aktywność pracowników – taka strategia zapewnia spójność działania w całej sieci i ułatwia skuteczne zarządzanie personelem.
Zintegrowana gospodarka magazynowa w izzyRest pozwala na bezproblemowe zarządzanie surowcami w każdym momencie i z każdego miejsca, do tego w czasie rzeczywistym. Możesz śledzić stany magazynowe we wszystkich lokalach swojej sieci, zarządzać dostawami i kontrolować zużycie surowców. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad zapasami i minimalizujesz straty, a przy tym unikasz nieprzyjemnych sytuacji, w których nie dotarła do Ciebie informacja na przykład o kończących się ziarnach kawy w jednym z lokali.
Analiza danych i raportowanie jest kluczowym elementem efektywnego zarządzania siecią lokali gastronomicznych. IzzyRest umożliwia generowanie raportów globalnych, które pozwalają kontrolować i minimalizować wydatki, zwiększać oszczędności oraz monitorować wyniki finansowe dla całej sieci. To ważne, jeśli zależy Ci na podejmowaniu rzetelnych decyzji opartych na danych.
// NASI partnerzy

Rozbuduj swój system o aplikacje dodatkowe

izzyRest Mobile

Aplikacja izzyRest Mobile pozwala na utworzenie z tabletu lub smartfona samodzielnego stanowiska sprzedażowego. Ułatwia komunikację między personelem oraz synchronizuje się z drukarką fiskalną oraz terminalem płatniczym. Działa również w trybie offline - sprzedawaj, gdzie tylko chcesz, a dane zostaną przekazane do bazy głównej.

Zamów izzyRest Mobile

izzyRest Mobile

izzyRest Mobile<i class="flaticon-right-arrow-1"></i>

izzyRest RV

Aplikacja pozwala na dostęp do wszystkich danych z systemu w czasie rzeczywistym oraz zarządzania nimi z dowolnego miejsca na świecie - wystarczy tylko Twój smarfton lub tablet oraz połączenie z internetem. Dane są zabezpieczone przed niepowołanym dostępem mechanizmem szyfrowania i hasłem.

Zamów izzyRest RV

izzyRest RV

izzyRest RV<i class="flaticon-right-arrow-1"></i>

izzyRest Call

Aplikacja pozwala na integrację systemu telefonicznego z głównym oprogramowaniem, umożliwiając automatyczne przenoszenie numerów telefonów klientów do systemu oraz szybką i sprawną obsługę rozmów. Dzięki temu Twój personel może efektywnie odpowiadać na połączenia i zapewnić profesjonalną obsługę klienta.

Zamów izzyRest Call

izzyRest Call

izzyRest Call<i class="flaticon-right-arrow-1"></i>
// NASI KLIENCI
Wdrożenie systemu izzyHotel w naszym kompleksie hotelowym przebiegło jak w modelowej współpracy. Polecam zarówno system, jak i współpracę z zespołem Merco SK.
- Kamila Baradziejova- Sztuk, managerka hotelu Pałac w Konarach
Przede wszystkim dziękuję za profesjonalizm i miłą atmosferę na każdym etapie wdrożenia. Programy izzyHotel i izzyRest działają u nas bez zarzutów, są przejrzyste i intuicyjne w obsłudze. Współpraca z Panią Joanną i Panem Grzegorzem przy wprowadzaniu systemów była dla nas przyjemnością.
- Michał Bilski, manager Hotelu i Restauracji Paradiso
W związku z rozwojem naszego hotelu i restauracji zainwestowaliśmy w nowy system do ich obsługi. Wybraliśmy Merco SK i jesteśmy z tego wyboru bardzo zadowoleni. Kontakt z całym zespołem oraz wdrożenie przebiegło bez najmniejszych zastrzeżeń. Polecam.
- Tomasz Rybaczek, dyrektor Artis Loft Hotel i Restauracji Naturalnej
Oferta naszego hotelu jest bardzo rozbudowana, więc szukaliśmy systemu, który będzie w stanie to wszystko połączyć i pozwoli na bezbłędne zarządzanie każdym działem. Systemy Merco SK sprawdzają się w tej roli doskonale. Dziękuję za owocną współpracę i wszystkie wskazówki.
- Andrzej Blicharski, dyrektor zarządzający Hotel**** Santa Natura Resort & SPA
Oferujemy usługi dla naszych gości na najwyższym poziomie, więc szukaliśmy systemu, który stanie na wysokości zadania. Tak stało się w przypadku izzyHotel. To bezawaryjny system, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Podobnie jak zawsze pomocna obsługa z Merco SK.
- Angelika Jarguz, dyrektorka zarządzająca Grand Ascot Hotel****

Co zyskasz z oprogramowaniem dla sieci lokali od izzyRest?

Dzięki izzyRest możesz kontrolować sprzedaż, stany magazynowe i ustalać wspólne menu dla wielu lokali korzystając tylko z jednego urządzenia – to chyba najprostszy możliwy sposób. System izzyRest umożliwi Ci centralizację zarządzania, a co za tym idzie – da Ci większą decyzyjność i pełniejszą świadomość tego, co dzieje się w Twojej sieci lokali. Dobry program do obsługi sieci lokali powinien ułatwiać Ci monitorowanie wydajności oraz ustalanie działań w każdym z punktów sprzedaży bez najmniejszych potknięć – dokładnie tak działa IzzyRest.

Dzięki izzyRest właściciele sieci lokali mogą prowadzić swoje biznesy bez problemów typowych dla tego rodzaju działalności i sprawnie optymalizować codzienną pracę. Tak zaawansowane oprogramowanie zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi lokalami, umożliwiając zarządzanie sprzedażą, stanami magazynowymi, personelem i innymi kluczowymi aspektami działalności gastronomicznej. Nie jest przy tym wcale skomplikowane, wręcz przeciwnie – zapewnia Ci maksymalną prostotę działania, co przekłada się na skuteczność i szybkość wdrożenia. Ponieważ izzyRest to program, z którego korzystasz nie tylko Ty, lecz także Twoi pracownicy, ta łatwość korzystania jest kluczowa dla wyciągnięcia maksymalnego potencjału oprogramowania. I to niezależnie od tego, czy Twoja sieć lokali to pizzerie, kawiarnie, restauracje czy food trucki.
Jedną z istotnych zalet IzzyRest jest funkcja uspójnienia systemu rabatowania i wspólna baza kart prepaid w sieci lokali. Dzięki temu możesz ustalać zasady dotyczące rabatów i promocji, a także korzystać z wspólnej bazy kart prepaid, co przekłada się na łatwe zarządzanie bonami czy śledzenie transakcji klientów we wszystkich lokalizacjach.

Dzięki naszemu intuicyjnemu i prostemu w obsłudze systemowi możesz kontrolować pracę we wszystkich lokalach i zarządzać nimi bez ograniczeń, korzystając tylko z jednego urządzenia – i jednego programu. Z pomocą izzyRest nie będą problemem takie działania jak monitorowanie:

  • sprzedaży,
  • stanów magazynowych,
  • aktywności pracowników we wszystkich lokalizacjach.

Faktyczna świadomość tego, co dzieje się we wszystkich lokalach, zapewni jednolite zarządzanie firmą i ułatwi podejmowanie decyzji na poziomie całej sieci, nie tylko poszczególnych placówek. Z pewnością wiesz, jak ważny jest komplet informacji przy nowych projektach czy w całym procesie optymalizacji pracy i tworzeniu nowych strategii – właśnie dlatego funkcje oprogramowania dla sieci lokali będą dla Ciebie przydatne.

Dzięki izzyRest możesz skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu i kreatywnych przedsięwzięciach, nie martwiąc się o spójne i efektywne działanie w każdym punkcie sprzedaży – o to zadbamy my. Dodatkowo system izzyRest możesz rozbudowywać wraz ze wzrostem swojego biznesu.